امروز شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲

۷۱ درصد افزایش درآمد سالانه “کگهر”

کد خبر: 1949
زمان انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۲ قبل از ظهر -
152 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد:  پر فروش ترین محصول شرکت سنگ آهن گهر زمین مربوط به «کلوخه سنگ آهن» با ۵۷۳.۹۹۵ تن بوده است.
شرکت سنگ آهن گهر زمین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه ۱۴۰۰ (سال منتهی به آذرماه ۱۴۰۰) مجموع درآمد های شناسایی شده طی دوره یک ماهه را بالغ بر ۱۴ هزار و ۵۶ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه ۱۴۰۰ نیز میزان درآمد خود را برابر با ۱۱۴ هزار و ۸۰۵ میلیارد ریال ثبت کرده است.

درآمد های عملیاتی “کگهر” تا تیرماه ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمدی که در تیرماه شناسایی شده نسبت به ماه دوره مشابه سال گذشته ۷۱ درصد رشد را به دنبال داشته و از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه نیز درآمد های این شرکت معدنی در مقایسه با سال گذشته ۱۸۷ درصد رشد را مشاهده کرده است.

بیشترین میزان درآمد شناسایی شده “کگهر” در تیرماه از فروش محصول «کلوخ سنگ آهن» با ۶ هزار و ۹۷۷ میلیارد ریال بوده، مقدار فروش محصولات کگهر در پایان تیرماه برابر با ۸۰۵.۱۱۳ تن گزارش شده و از ابتدای مالی تا انتهای تیرماه نیز موفق به فروش ۸.۱۳۲.۳۲۸ تن در بازار داخلی شده که پر فروش ترین محصول این شرکت مربوط به «کلوخه سنگ آهن» با ۵۷۳.۹۹۵ تن بوده، همچنین گران ترین محصول ارائه شده توسط این شرکت در اختیار «گندله» با ۴۱.۵۲۱.۰۷۶ ریال به ثبت رسیده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات