امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

گل‌گهر از شرکت‌های پیشران است

کد خبر: 2865
زمان انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰ قبل از ظهر -
301 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد :  آیین افتتاحیه سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی(اینوماین) با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو، رئیس موسسه یونیدرو، معاون پژوهشی دانشگاه تهران، معاون پژوهش و فناوری وزارت صمت و جمعی از دانشگاهیان در محل دانشگاه تهران برگزار شد.

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو در گفتگو با گهر پرس گفت: موسسه یونیدرو که بین دانشگاه تهران و ایمیدرو ایجاد شده نمایشگاه اینوماین را دارد برگزار می کند. ما در صنعت به دنبال نوآوریهای جدید هستیم، که چنین جشنواره هایی می‌تواند به شناسایی این ایده ها کمک کند.

مهندس وجیه‌اله جعفری با بیان اینکه ارزیابی خوبی از  حمایت شرکت‌هایی همچون گل گهر از اینوماین دارد، افزود: شرکت‌های بزرگی همچون گل گهر پیشران هستند و به همین دلیل نیازمند فناوری‌های جدید در حوزه های اکتشاف، استخراج و فرآوری بوده که برای داشتن بهترین راندمان و محصول و انجام درست بازیابی، نیازمند تحقیقات می‌باشند.

وی ادامه: این شرکت‌ها با جذب افراد خلاق و  شرکتهای دانش بنیان می توانند حوزه فناوری و نوآوری را متحول کنند.

گفتنی است سومین اینوماین تا دو روز دیگر با برگزاری نمایشگاه توانمندیهای دانش بنیان، ارائه نیازهای فناورانه و برگزاری پنل ادامه خواهد داشت.

 photo_2021-10-19_07-32-07

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات