امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲

مدیر اقتصادی ایمپاسکو خبر داد: گل گهر برنده مزایده انجام راهبری آنتیموان شد

کد خبر: 2913
زمان انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶ قبل از ظهر -
139 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد : شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان برنده مزایده انجام راهبری مجتمع آنتیموان سفیدابه انتخاب شد

به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، محمدرضا کریمی با بیان این مطلب گفت: جلسه تحویل موضوع قرارداد انجام سرمایه گذاری معدن طلای سرکهنو (سیاه جنگل ) با ظرفیت تولید حداقل۱۰۰کیلوگرم شمش طلا در مهرماه سال جاری به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان برنده مزایده به مدت ۱۰ سال ضمن صورتجلسه تحویل زمین با حضور نمایندگان تام الاختیار طرفین انجام شد .

کریمی در ادامه افزود: شرکت معدنی و صنعتی گل گهر علاوه بر قرارداد انجام سرمایه گذاری معدن طلای سرکهنو، راهبر مجتمع آنتیموان سفیدآبه با استفاده از کانسنگ معادن آنتیموان سفیدآبه،حیدرآباد،شورچاه و توزگی نیز می باشد.

وی خاطر نشان کرد: امید است در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی بخش معدن و صنایع معدنی در استان سیستان و بلوچستان و ایجاد شغل پایدار ، توسعه و تحول این منطقه کم برخوردار باشیم.

گفتنی است مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان در کیلومتر ۴۲ جاده نهبندان به زاهدان، بعد از روستای حیدرآباد واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات