امروز دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تفاهم‌نامه همکاری مشترک گل‌گهر و دانشگاه آزاد اسلامی کشور امضا شد

کد خبر: 1709
زمان انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۰ قبل از ظهر -
314 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: با هدف توسعه همکاری‌های مشترک و همه‌جانبه علمی، پژوهشی و فناوری و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود، مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل‌گهر و دکتر محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش دنیای معدن به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، ایجاد زمینه‌های مناسب جهت بهره‌گیری از توانمندی‌ها وخدمات متقابل؛ برگزاری نشست‌های علمی مشترک و حضور اساتید دانشگاه و انتقال تجربیات؛ تربیت و آموزش نیروی انسانی متخصص و مهارت محور مورد نیاز طرفین با استفاده از ظرفیت های دانشگاهی؛ بستر سازی برای حمایت از ایده های خلاقانه، نوآورانه و فناورانه و… از جمله محورهای این تفاهم می‌باشد.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در نشست عقد این تفاهم نامه گفت: معتقدیم ارتباط صنعت و دانشگاه از ضروری‌ترین مناسبات هر جامعه‌ای است که به رشد و شکوفایی این دو حوزه و توسعه علمی و فناوری کشور می‌انجامد.

مهندس عتیقی افزود: ارتباط صنعت و دانشگاه از یک سو می‌تواند از عوامل شتاب دهنده فعالیت های پژوهشی شرکت های صنعتی باشد و از سوی دیگر موجبات بهره‌گیری دانشگاه‌ها از تجارب صنعتگران و زیرساخت‌های صنعت شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات