امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

بازگشت قدرتمندانه ایساتیس توسط چادرملو

کد خبر: 2365
زمان انتشار: ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲ قبل از ظهر -
157 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد : گروه صنعتی ایساتیس پس از رهایی از دوران رکود و ورشکستگی توسط ۳ شرکت توانمند چادرملو، آسفالت طوس و شهداب یزد فعالیت مجدد خود را برای تولید لوازم گرمایشی و سرمایشی از جمله پکیج های شوفاژ دیواری، رادیاتورهای پانلی و حوله ای و کولرهای گازی اسپلیت آغاز کرد.
اکنون به پشتوانه سهامداران جدید و توانمند در عرصه تولید و صنعت در نظر دارد علاوه بر تداوم تولیدات پیشین، محصولات جدید دیگری  وارد بازار لوازم خانگی و صنعتی کند. به گفته مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل بزرگترین واحد معدنی و فولادی کشور که پیشرو در تکمیل زنجیره تولید است، بزودی ایساتیس به پشتوانه توان و تجربه مدیران جدید خود به یکی از توانمندترین شرکتهای تولیدی تبدیل خواهد شد که قادر است علاوه بر تامین نیاز داخلی بازارهای خاور میانه را نیز تسخیر کند.

یاد آوری می شود گروه صنعتی ایساتیس  از حدود ۲ سال پیش قادر به ادامه فعالیت نشد و در نتیجه با توقف تولید عملاً این واحد نوپا و مدرن صنعتی در یزد که از تکنولوژی روز دنیا نیز برخوردار است به مرز ورشکستگی و تعطیلی کامل کشیده شود. در پی این رکود دراز مدت، چندی پیش به درخواست مسئولان استان و توافق مالک آن  با مشارکت و سرمایه گذاری  چادرملو، شرکت آسفالت طوس و شرکت شهداب یزد این مجموعه صنعتی از خطر تعطیلی دائمی و بیکاری حدود ۴۵۰ نیروی کار رها شد .

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات