امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

انتصاب دکتر نادری به عنوان مدیرعامل جدید سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات

کد خبر: 737
زمان انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵ قبل از ظهر -
229 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: با تصمیم هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، امیرحسین نادری به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب شد.

با تصمیم هیات مدیره این شرکت دکتر امیرحسین نادری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت منصوب شد.

وی که از مدیران با سابقه و خوشنام صنعت فولاد و صنایع معدنی کشور به شمار می رود تجارب ارزشمندی را در کارنامه فعالیتهای قبلی خود در شرکتهای مختلف صنعتی و بورسی ثبت کرده که از آن جمله می توان به ریاست و عضویت هیأت مدیره شرکتهای فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خراسان، ذوب آهن اصفهان، فولاد تاراز، فولاد متیل، معدنی و صنعتی گل گهر و فولاد هرمزگان اشاره کرد. وی همچنین بعنوان مشاور رئیس هیأت عامل در سازمان ایمیدرو فعالیت داشته است.

دکتر نادری مدیرعامل سابق شرکت ملی فولاد ایران بوده و به مدت ۲۳ سال در بخش های مختلف صنایع معدنی و فولاد کشور فعال بوده و یک دهه معاونت اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان را نیز برعهده داشته است.

یادآور می شود شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به عنوان یک هلدینگ بزرگ معدنی و سهامدار عمده شرکتهای بزرگی چون گل گهر، چادرملو، گهرزمین، فولاد خراسان، صبانور، فولاد ارفع، شهید قندی و… نقش بسزایی در اداره معادن بزرگ و بنگاه‌های مختلف صنعتی و اقتصادی دارد.

گفتنی است، پیش از این یونس الستی مدیریت شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات را برعهده داشت.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات