امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

افزایش ۸ درصدی تولید کنسانتره زغال سنگ ایمیدرو

کد خبر: 2697
زمان انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۸ قبل از ظهر -
258 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد : میزان تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت های زیرمجموعه ایمیدرو در نیمه نخست ۱۴۰۰، بیش از ۸ درصد افزایش یافت.

به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، ۲ شرکت زیرمجموعه ایمیدرو (طبس و البرز مرکزی) از ابتدای فروردین تا پایان شهریور امسال، ۷۳۲ هزار و ۵۴ تن کنسانتره زغال سنگ تولید کردند. میزان تولید این شرکت ها در مدت مشابه سال ۹۹، حدود ۶۷۵ هزار و ۸۰۸ تن بود.

همچنین این شرکت ها طی ماه شهریور، ۶۹ هزار و ۶۳۰ تن ماده معدنی استخراج کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال ۹۹ (۳۹ هزار و ۳۴۳ تن)، ۷۷ درصد رشد نشان می دهد.

افزایش ۲۸ درصدی استخراج

میزان استخراج دو شرکت ایمیدرو طی ۶ ماهه ۱۴۰۰، با ۲۸ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۳۷۱ هزار و ۵۶۲ تن)، به یک میلیون و ۷۴۹ هزار و ۵۴۰ تن ماده معدنی رسید.

میزان استخراج این شرکت ها طی شهریور نیز ۱۰۵ هزار و ۴۹۳ تن بود. اما این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۶۵ هزار و ۸۶۵ تن بود که رشد ۶۰ درصدی را نشان می دهد.

رشد ۱۴ درصدی ارسال کنسانتره

میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ از سوی شرکت های طبس و البرز مرکزی به شرکت های داخلی طی ۶ ماهه نخست امسال نیز ۷۵۹ هزار و ۵۹۹ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۹ (۶۶۴ هزار و ۴۷۲ تن)، ۱۴ درصد رشد نشان می دهد.

میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ به شرکت های داخلی نیز ۶۵ هزار و ۳۴۷ تن بود که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۴۴ هزار و ۷۶۷ تن)، ۴۶ درصد افزایش یافت.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات