امروز شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲

احداث بزرگترین باغ ایرانی استان کرمان توسط شرکت گهرزمین

کد خبر: 1907
زمان انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱ قبل از ظهر -
211 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین تفاهم نامه احداث پروژه باغ ایرانی به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال صبح امروز بین شرکت گهرزمین و شهرداری سیرجان با حضور دکتر محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین،رضا سروش نیا شهردار سیرجان، سهراب بهاءالدینی فرماندار و ابوذر زینلی و حسن خدامی اعضای شورای شهر پنجم و ششم در محل شهرداری سیرجان به امضا رسید.

عضو هیات مدیره و معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین در نشست عقد این تفاهم نامه گفت: گهرزمین افتخار دارد که خدمتگزار مردم باشد و در زمینه های مدرسه سازی، راهسازی، بهداشت و درمان و کرونا، همکاری با دانشگاه ها و… فعالیت های بسیاری را انجام دهد.

وی در ادامه با اشاره به روز مباهله، پروژه باغ ایرانی را مبارک مردم سیرجان دانست و اظهار امیدواری کرد فعالیت های گهرزمین در راستای مسئولیت های اجتماعی همچنان ادامه داشته باشد.

شهردار سیرجان هم ضمن تشکر از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل گهرزمین احداث باغ ایرانی را از ضرورت های شهر سیرجان اعلام کرد.

فرماندار شهرستان سیرجان نیز با اشاره به کمک های شرکت گهرزمین در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه بهداشت و درمان، کمک ۱ و نیم میلیاردی به کرونا، خرید MRI، انتخابات  و مدرسه سازی، آنها را قابل تقدیر دانست.توجه به همکاری های دوجانبه و تاکید بر مسئولیت های اجتماعی شرکت های معدنی از محورهای این تفاهم نامه بود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات