امروز پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

آغاز طرح واکسیناسیون کارکنان مجتمع معدنی چادرملو

کد خبر: 2255
زمان انتشار: ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷ قبل از ظهر -
180 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد :  طرح واکسیناسیون کارکنان مجتمع معدنی چادرملو از امروز آغاز شد.
با پیگیری های مستمر انجام شده و مساعدت صمیمانه مهندس تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، واکسن کرونا به کارکنان مجتمع معدنی چادرملو و شرکت های تابعه با هدف حفظ سلامت و‌ ایجاد آسودگی خاطر برای کارکنان و ایجاد محیط امن کاری آغاز شد.
 مهندس جهانی مدیر مجتمع معدنی چادرملو با تاکید بر این که نوع واکسن ها براساس تشخیص و اعلام وزارت بهداشت صورت می گیرد،خاطرنشان کرد: فرآیند اجرای طرح با نظارت دقیق نماینده دانشگاه علوم پزشکی یزد که در محل مستقر است صورت می گیرد.
وی تصریح کرد:حفظ سلامت کارکنان و خانواده آنان به عنوان سرمایه های ارزشمند سازمان، از رویکردهای اصلی و مهم مجتمع معدنی چادرملو به شمار می رود و در ماههای اخیر که کشور درگیر بیماری کرونا بوده، اقدامات مختلفی برای ایجاد محیط امن کاری صورت گرفته و همکاران مبتلا نیز مورد حمایت قرار گرفته اند.
وی افزود: با واکسینه کردن کارکنان و ادامه رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی در محیط های کاری، دیگر دغدغه ای برای ابتلاء آنان به ویروس منحوس کرونا نخواهیم داشت و به زودی با عبور از این بحران، به شرایط عادی بازخواهیم گشت.
در خاتمه ایشان اعلام کردند دغدغه واکسینه کردن خانواده پرسنل نیز از مواردی است که مدیر عامل محترم شرکت در حال رایزنی با مسئولین استانی است تا شرایطی فراهم گردد که با واکسینه کردن کلیه پرسنل و خانواده آنها محیط خانوادگی نیروها را نیز ایمن سازیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات