امروز پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

کمک های شایان فولاد مبارکه در طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا

کد خبر: 583
زمان انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰ قبل از ظهر -
346 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد:رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت گفت: شرکت‌های بسیاری از جمله فولاد مبارکه در طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا، نه تنها در محدوده جغرافیایی خودشان بلکه به استان های دیگر نیز کمک‌های شایانی کردند

کیانوش جهانپور در گفت‌وگویی درباره اقدامات شرکت‌ها به ویژه فولاد مبارکه در مقابله با کرونا اظهار کرد: در مسیر بسیج ملی مقابله با کرونا شاهد مشارکت بخش‌های مختلف اعم از انجمن‌ها و موسسات غیر دولتی، خیریه‌ها، نهادهای مردمی، سازمان‌ها و بخش خصوصی شامل سازمان‌های تجاری و صنعتی بودیم.

وی افزود: در این راستا شرکت‌هایی که سابقه بیشتری در حوزه مسئولیت های اجتماعی داشند، کمک های شایانی کردند که امیدواریم ارتقا و تداوم پیدا کند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت تصریح کرد: بخشی از این کمک‌ها را در پویش ره سلامت در قابل ارتقا فعالیت های اطلاع رسانی و مشارکت نشان های تجاری شروع کردیم. شرکت فولاد مبارکه و تعدادی از شرکت های بزرگ در استان های مختلف، نقش قابل توجهی در تامین اکسیژن مورد نیاز و  پشتیبانی در حوزه های دیگر ایفا کردند که قابل تحسین بوده و امیدواریم که در ماه های آتی ادامه داشته باشد.

جهانپور ادامه داد: شرکت‌های بسیاری از جمله فولاد مبارکه در طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا، نه تنها در محدوده جغرافیایی خودشان بلکه به استان های دیگر نیز کمک‌های شایانی کردند. حوزه مسئولیت های اجتماعی برای برندها و شرکت های مختلف، حوزه ای است که علاوه بر تعهدات انسانی و اخلاقی در حوزه توسعه سازمان ها و مسیری که در آینده پیش رو دارند تسهیلگر خواهد بود.

وی افزود: شرکتهایی هم در توسعه اکسیژن سازهای بیمارستانها مشارکت کردند که شرکت فولاد مبارکه با توجه به توانایی در تولید اکسیژن دراین مسیر گام های مهمی برداشت.

وی اضافه کرد: اقدامات شرکت فولاد مبارکه به تامین اکسیژن رایگان مراکز درمانی محدود نمی شود بلکه در دیگر حوزه های مورد نیاز گام های موثری برداشت. اقدامات مهم شرکت ها و برندهایی نظیر شرکت فولاد مبارکه در راستای مسئولیت اجتماعی و ارتقاء بسیج ملی مقابله با کرونا فهرست مبسوطی است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات