امروز دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲

واکنش شرکت فولاد خوزستان به سرقت قطعات پل فولاد

کد خبر: 3502
زمان انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰ قبل از ظهر -
149 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد :   در پی انتشار خبر بروز سرقت برخی قطعات پل فولاد و اظهار نظر شهردار کوت عبدالله در این زمینه شرکت فولاد خوزستان توضیحی درباره این خبر برای خبرگزاری تسنیم ارسال کرده است.

در پی انتشار خبر بروز سرقت برخی قطعات پل فولاد و اظهار نظر شهردار کوت عبدالله در این زمینه شرکت فولاد خوزستان توضیحی درباره این خبر برای دفتر خبرگزاری تسنیم ارسال کرده است.

شرکت فولاد خوزستان که سازنده پل ششم یاپل فولاد است در این پاسخ اظهار داشت که در سال ۱۳۸۶ پل فولاد به شهرداری اهواز تحویل داده شده است و نگهداری و تعمیرات آن بر عهده شهرداری است.

در متن توضیحی فولاد خوزستان آمده است: احتراماً، نظر به درج گفت و گوی آن خبرگزاری با شهردار محترم کارون منعکس شده در مورخه ۹ آذرماه ۱۴۰۰ با موضوع «پل فولاد» که در این گفت و گو مشارالیه ضمن سخنان خویش اظهار داشته است: «ترمیم پل بر عهده شرکت فولاد خوزستان است که این شرکت برای تامین منابع مالی مورد نیاز هنوز زمانی را مشخص نکرده است…» در پاسخ به این اظهارات باید باستحضار رساند که: پل ششم اهواز (پل فولاد) پس از ساخت و تکمیل از طرف شرکت فولاد خوزستان در مردادماه ۱۳۸۶ افتتاح و در تاریخ ۱۱ دیماه ۱۳۸۹ طی صورتجلسه ای به شهرداری منطقه ۴ اهواز تحویل قطعی شده است.

بنابراین پس از تاریخ یادشده هیچگونه تعهدی متوجه این شرکت نخواهد بود، لذا اگر قصوری در نگهداشت از پل مذکور بروز یافته است بایستی در نحوه حفاظت و بهره برداری از آن جستجو شود.

جزئیات جدید از سرقت قطعات فلزی پل “فولاد” اهواز/ ضریب ایمنی پل برای شهروندان خطرساز شد + فیلم مطالبه «نهضت مسکن»| انجمن فولاد: مشکلی برای تامین ۶ میلیون تن فولاد پروژه نهضت ملی مسکن نداریمچرا پل “فولاد” اهواز تعطیل شد؟

پس از تفکیک شهرستان کارون از شهرستان اهواز پل فولاد در محدوده شهرستان کارون قرار گرفته است و بر اساس اظهار نظر شرکت فولاد خوزستان در اختیار شهرداری کارون است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات