امروز شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲

“هرمز” در آبان با «اسلب» رکورد درآمدی زد

کد خبر: 3401
زمان انتشار: ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۵ قبل از ظهر -
142 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد :  مقدار فروش محصولات فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه موفق به فروش ۹۶۰،۶۳۹ تن از محصولات خود در بازار داخل کشور شد.

شرکت فولاد هرمزگان جنوب در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال ۱۴۰۰ میزان درآمد عملیاتی از فروش محصولات طی دوره یک ‎ماهه را برابر با مبلغ ۲۴،۰۳۵ میلیارد ریال گزارش کرده و مجموع درآمد های شناسایی شده از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه این شرکت فولادی به مقدار ۱۴۱،۷۶۳ میلیارد ریال بوده است.

میزان سرمایه ثبت شده این شرکت فولادی ۲۵ هزار میلیارد ریال اعلام شده، همچنین درآمد های ثبت شده فولاد تنها در بازار داخلی کسب شده است.

درآمد های فولاد هرمزگان جنوب تا آبان ماه ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در پایان آبان ماه سال جاری میزان درآمدی که کسب کرده نسبت به دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۹۰ درصدی روبه رو بوده و میزان درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه به دست آمده نیز در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش قابل توجه ۱۱۳ درصدی مواجه بوده و لازم به ذکر است که عملکرد این شرکت فولادی با رشد درآمد ماهانه ۵۹ درصدی روبه رو بوده است.

بیشترین درآمدی که در این ماه به دست آورده از محصول «اسلب» با ۲۴،۰۳۳ میلیارد ریال بوده، همچنین نرخ فروش اسلب در آبان ماه نسبت ماه گذشته به مبلغ ۲,۴ میلیون تومان رسیده که کاهش ۴ درصدی را شاهد بوده است.

مقدار فروش محصولات شرکت “هرمز”

بر اساس این گزارش صورت گرفته، شرکت فولاد هرمزگان جنوب در پایان آبان ماه سال جاری میزان فروش محصولات خود را طی این دوره برابر با ۱۵۴،۴۷۷ تن اعلام کرده که حجم عمده ای از این مقدار فروش در اختیار «اسلب» با ۱۵۲،۹۶۵ تن بوده است.

مقدار فروش محصولات فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه موفق به فروش ۹۶۰،۶۳۹ تن از محصولات خود در بازار داخل کشور شده که این مقدار در مقایسه با سال گذشته ۴ درصد افزایش داشته است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات