امروز سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲

نکات طلایی در خرید مصالح فولادی ساختمانی

کد خبر: 3083
زمان انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹ قبل از ظهر -
255 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد : برای خرید مصالح فولادی ساختمانی خود به چه نکاتی دقت می کنید محصولاتی مانند میلگرد که عضو جدایی ناپذیر همه ساختمان ها است یا حتی مفتول آرماتور بندی که کاربرد بسیار خاصی دارد.

رسیدن به بهترین کیفیت در محصولاتی مانند میلگرد یا مفتول آرماتور بندی باعث می شود تا از نظر سازه ای نیز شرایط بهتری برای ساختمان خود ایجاد کنید.

برای یک خرید ایده آل برای همه این محصولات در ادامه با ما همراه بمانید. نکاتی برای خرید میلگرد برای خرید میلگرد در درجه اول باید به نوع مورد نیاز آن در ساختمان دقت کنید. برای هر یک از اعضای سازه ای نیاز به میلگرد هایی با نمره مختلف خواهید داشت. هم چنین میلگرد خریداری شده باید از نظر مقاومت نیز شرایط مناسبی داشته باشد. نکات زیر می تواند شما را در خرید این محصول راهنمایی کند: دقت کنید که حتما محصولاتی را خریداری کنید که بر اساس استاندارد های معتبر ایرانی و جهانی تولید شده باشند. میلگرد ها باید حتما همراه خود برگه آزمایشات مختلف مقاومتی را نیز همراه داشته باشند. زیرا این آزمایش ها برای ارجاع به سازمان های زی ربط اهمیتی زیادی خواهد داشت. میلگرد های آج دار خاصیت سازه ای داشته و میلگرد های ساده را نمی توان برای چنین منظوری مورد استفاده قرار داد. خرید میلگرد را بهتر است به صورت یک بار برای کل ساختمان انجام دهید تا در قیمت آن صرفه جویی نموده و حتی تخفیف دریافت کنید. خرید مفتول آرماتور بندی برای خرید مفتول آرماتور بندی نیز بهتر است نکات مهمی به شرح زیر را مد نظر قرار دهید: برای آرماتور بندی در ساختمان بهتر است از مفتول آرماتور بندی نمره ۱.۵ استفاده کنید که هم مقاومت خوبی داشته و هم انعطاف پذیری بالایی دارد. خرید مفتول آرماتور بندی در کلاف های بزرگتر و به صورت کلی می تواند قیمت آن را برای شما بهینه تر کند. مفتول سیاه معمول ترین جنس برای مفتول آرماتور بندی است که در زمان خرید می توانید دست روی آن بگذارید. مشخصات و ویژگی هایی که در خرید رابیتس باید دقت کنید ورق رابیتس بر اساس وزن به ۴ دسته سبک، نیمه سنگین، سنگین و فوق سنگین تقسیم می شوند. هر یک از این محصولات نیز جایگاه خاص خود را در ساخت و ساز های امروزی دارد. این محصول برای افزایش میزان چسبندگی بتن و سیمان در ساختمان سازی استفاده می شود. برای خرید آن نیز می بایست به نکات زیر دقت کنید: برای کار های حساس تر بهتر است دست روی رابیتس هایی بگذارید که اندازه چشمه کوچک تری دارند. برای خرید رابیتس نیازی به خرید خیلی بیشتر از حجم این محصول نبوده و با می دقت می توانید با حداقل میزان دور ریز این محصول را استفاده کنید. تعداد ستون های رابیتس نیز نکته بسیار مهمی برای خرید این محصول محسوب می شود که باید بر اساس کاربرد مورد نظر دست روی آن بگذارید. خرید هر یک از مصالح ساختمانی مانند میلگرد ها، رابیتس و مفتول آرماتور بندی با توجه به اهمیت آن ها باید با دقت بالا انجام پذیرد. به همین دلیل بهتر است حتما در این انتخاب جستجوی کاملی انجام دهید.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات