امروز دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲

محصولات فولاد مبارکه در ایران حرف اول را می‌زند

کد خبر: 1158
زمان انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۳ قبل از ظهر -
54 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: مدیر کنترل کیفی شرکت سپهر الکتریک گفت: در مجموع از کیفیت محصولات فولاد مبارکه رضایت داریم. استفاده از محصولات این شرکت باعث ایجاد مزیت رقابتی در شرکت سپهر الکتریک شده است. امیدواریم که کیفیت محصولات این شرکت پیوسته افزایش یابد.
سید علی اکبر حاجی میرصادقی در گفت‌وگویی با اشاره به فعالیت این شرکت در حوزه تولید لوازم خانگی اظهار کرد: در مجموع از کیفیت محصولات فولاد مبارکه رضایت داریم اما امیدواریم کیفیت محصولات آن به صورت مستمر افزایش یابد.

وی افزود: اگرچه گاه محصولات این شرکت با برخی مشکل به دست ما می‌رسیده اما هر زمان به این شرکت در این باره اطلاع رسانی کردیم به سرعت رسیدگی و تصمیمات لازم اتخاذ شده است.

مدیر کنترل کیفی شرکت سپهر الکتریک در پاسخ به این سوال که آیا استفاده از محصولات فولاد مبارکه باعث ایجاد مزیت رقابتی برای این شرکت شده است یا خیر اظهار کرد: قطعا همینطور است. در ایران هیچ کشوری قادر به تولید ورق‌هایی با کیفیت فولاد مبارکه نیست و فولاد مبارکه حرف اول را می‌زند.

شرکت فولاد مبارکه در اردیبهشت ماه سال جاری موفق به ثبت رکورد کیفی سازی محصولات در تاریخ شکل گیری این شرکت شد. بر این اساس بازده کیفی محصولات شرکت فولاد مبارکه به ۹۱ درصد رسید.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات