امروز دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

فروش هرمز ۲۰۴ درصد رشد کرد

کد خبر: 1792
زمان انتشار: ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۰ قبل از ظهر -
107 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد:  گزارش عملکرد ماهانه شرکت فولاد هرمزگان جنوب با نماد هرمز برای دوره منتهی به ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ منتشر شد و بر اساس آن میزان فروش این شرکت در ۴ ماهه اول امسال با رشد ۲۰۴ درصدی همراه شده و توانسته بیش از ۴۶۰ هزارتن اسلب به تولید برساند.
میزان فروش شرکت فولاد هرمزگان جنوب در تیرماه ۱۴۰۰ بالغ بر ۱۷,۱۵۰,۸۵۰ میلیون ریال بوده است که از فروش ۱۰۹ هزار و ۴۰۸ تن اسلب و ۲ هزار و ۱۵۱ تن سایر محصولات حاصل شده است.

با نگاهی بر عملکرد فروش این شرکت در بهار ۱۴۰۰ مشاهده می کنیم که فولاد هرمزگان طی ۳ ماهه اول سال توانسته ۵۳,۱۰۷,۹۵۴ میلیون ریال فروش داشته باشد که بخش عمده آن از فروش اسلب بدست آمده است.

در مجموع می توان گفت شرکت فولاد هرمزگان جنوب از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه ۱۴۰۰ توانسته فروشی بالغ بر ۷۰,۲۵۸,۸۰۴ میلیون ریال داشته باشد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که عدد ۲۳,۰۹۴,۶۵۴ میلیون ریال بوده با رشد ۲۰۴ درصدی فروش همراه شده است.

همچنین شرکت فولاد هرمزگان جنوب در ۴ ماهه اول ۱۴۰۰ توانسته است به میزان ۴۶۰ هزار و ۴۲۸ تن اسلب و ۱۱ هزارو ۴۲۰ تن سایر محصولات را به تولید برساند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات