امروز پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار ویژه سیرجان در بازدید از مجموعه فرهنگی ورزشی شهید سلیمانی؛ زیرساخت‌های ایجاد شده، ارزشمند است

کد خبر: 463
زمان انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹ بعد از ظهر -
136 بازدید

فرماندار ویژه سیرجان در بازدید از مجموعه فرهنگی ورزشی شهید سلیمانی؛
زیرساخت‌های ایجاد شده، ارزشمند است
فرماندار ویژه سیرجان در بازدید از مجموعه فرهنگی ورزشی سردار شهید سلیمانی شرکت گل‌گهر، با کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال گل‌گهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، سهراب بهاالدینی فرماندار ویژه سیرجان در این بازدید که با همراهی رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هیات فوتبال و مدیرعامل باشگاه گل‌گهر انجام شد، اقدامات زیرساختی و عمرانی ورزشی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر را بسیار ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: حمایت‌ها و زحمات مدیران ارشد شرکت گل‌گهر و باشگاه در توسعه زیرساخت‌های ورزشی و توجه ویژه به مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف در شهرستان قابل تقدیر است.

فرماندار ویژه سیرجان افزود: تدابیر اندیشیده شده برای تیم‌داری و ورزش حرفه‌ای به‌طور شایسته و بدون حاشیه می‌تواند در توسعه ورزش و همراهی هواداران و مردم شریف سیرجان، بسیار موثر باشد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر نیز در این بازدید گفت: موفقیت‌های حاصل شده نشان از حمایت و پشتیبانی مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت گل‌گهر و اعضا هیئت‌مدیره باشگاه است که در کنار حمایت‌های مدیران ارشد شرکت، همکاری و تلاش مسئولین شهرستان، سایر مدیران شرکت، کارکنان باشگاه، کادر فنی و مدیریت تیم نیز قابل تقدیر است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات