امروز دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲

طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد در دستور کار نمایندگان مجلس

کد خبر: 2666
زمان انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸ بعد از ظهر -
137 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد : نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز بررسی گزارش شور دوم کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار را در دستور کار دارند.

 یکصدو سی و یکمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم، روز یکشنبه یازدهم مهرماه ۱۴۰۰ دقایقی پیش به ریاست «محمدباقر قالیباف» با حضور ۲۱۶ نماینده آغاز شد و نمایندگان طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب وکار و طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار را در دستور کار دارند.

در دستور جلسه امروز همچنین ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها، بررسی لایحه ایجاد مناطق آزادتجاری- صنعتی سرخس- دوغارون و مازندران در دستور کار جلسات علنی هفته پیش روی نمایندگان خواهد بود.

همچنین بررسی لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر، انتخاب دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با معرفی هیأت رئیسه جهت عضویت در کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت براجرای اصل (۴۴) قانون اساسی و گزارش کمیسیون عمران در مورد زلزله سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد موارد اعلامی نقض، اجرای ناقص و استنکاف از اجرای اصل یکصد و سی و چهارم (۱۳۴) قانون اساسی و قوانین متعدد در موضوع عدم تصویب تمام یا بخشی از مقررات و آیین نامه های اجرائی قوانین و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چرایی تأخیر چندماهه در ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز کشور نیز برای دستور صحن علنی امروز پیش بینی شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات