امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲

صفریان: واکسیناسیون کارکنان شاغل در شرکت فولاد هرمزگان انجام شد

کد خبر: 2559
زمان انتشار: ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۹ قبل از ظهر -
129 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد : در راستای تکریم نیروی انسانی و توجه به سلامت کارکنان فولاد هرمزگان طرح واکسیناسیون کارکنان امانی و پیمانی شاغل در فولاد هرمزگان در محل مسجد امام حسین (ع) این شرکت انجام شد.
رضا صفریان مدیر روابط عمومی فولاد هرمزگان در این خصوص گفت :  از ابتدای توزیع واکسن در کشور و با توجه به دغدغه مدیرعامل شرکت موضوع انجام  واکسیناسیون کارکنان در دستور کار قرار گرفت .

صفریان با اشاره به  لزوم تکریم نیروی انسانی و سلامت کارکنان اظهار داشت: با پیگیری های  مدیر عامل محترم  و در راستای  سلامت و رضایت کارکنان  و  همکاری اداره بهداشت درمان و آموزش پزشکی استان هرمزگان واکسیناسیون کارکنانی که در نوبت اول واکسن را دریافت ننموده اند از روز دوشنبه در محل مسجد امام حسین(ع) این شرکت آغاز شد و بیش از ۶۰۰ نفر از همکاران در این طرح واکسن را دریافت کردند.

وی ضمن اشاره به اقدامات فولاد هرمزگان در مسئولیت های اجتماعی و تعاملاتی  این شرکت در طول همه گیری کرونا با مراکز بهداشتی و اداره بهداشت درمان و آموزش پزشکی  استان  اظهار داشت: مسئولین سلامت هرمزگان نیز از این حمایت ها به گونه ای قدردانی نموده و پس از ورود واکسن به استان هرمزگان ، فولاد هرمزگان تنها شرکتی در این منطقه بوده که طرح واکسیناسیون کارکنان خود را در محل شرکت انجام داد که این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد .
وی اظهار امیدواری کرد که با توزیع واکسن در جامعه،  شاهد کاهش مبتلایان به کرونا باشیم .

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات