امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

شکستن رکورد ماهیانه تولید در فولاد مبارکه نشانه خودباوری و تکیه بر توان داخلی است

کد خبر: 3043
زمان انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳ قبل از ظهر -
53 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد : مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توانست با عبور از مرز تولید وزنی ماهیانه ۷۱۲ هزار تن فولاد، بار دیگر خودباوری و تکیه‌بر توان داخلی را به منصه ظهور برساند.

محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه  با اشاره به این دستاورد مهم اظهار کرد: آخرین رکورد تولید ماهیانه شرکت فولاد مبارکه در فروردین‌ماه سال جاری بود که از مرز ۷۰۰ هزار تن گذشت.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته علی‌رغم این‌که ماه‌های نیمه دوم سال ۳۰ روزه هستند و یک روز کمتر از ماه‌های نیمه اول سال دارند، در مهرماه امسال باافتخار توانستیم رکورد تولید را به بیش از ۷۱۲ هزار تن در ماه برسانیم.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: محدودیت‌های انرژی در زمستان نیز پیش‌بینی می‌شوند، اما تلاشگران شرکت فولاد مبارکه تمام توان خود را برای رسیدن به برنامه تولید به کار گرفته تا بتوانند حداکثر تولید را برای تأمین نیاز صنایع پایین‌دست، تنظیم بازار و جلوگیری از محدودیت در دیگر واحدهای صنعتی محقق سازند.

وی با اشاره به تعدد رکوردزنی‌ها در مهرماه سال جاری اذعان داشت: علی‌رغم وجود محدودیت‌های انرژی در سال جاری، تلاشگران گروه فولاد مبارکه علاوه بر تولید گریدهای جدیدی از محصولات توانستند با تکیه‌بر خودباوری، رکورد روزانه ۱۴۷ ذوب را در ۵ مهرماه و رکورد روزانه ۱۵۰ ذوب را در ۲۹ مهرماه به‌صورت پیاپی ثبت کنند و در همین ایام محصول جدید APIX70 را  که مخصوص خطوط انتقال نفت و گاز است در مجتمع فولاد سبای فولاد مبارکه تولید نمایند که این رکوردها گامی بلند در جهت تحقق شعار جهش تولید و شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها به شمار می‌رود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات