امروز دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

زمان تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان تمدید شد

کد خبر: 2118
زمان انتشار: ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۹ قبل از ظهر -
104 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد :  رئیس هیات تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه از تمدید زمان این تفحص بنا به درخواست هیات تحقیق و تایید هیات رییسه مجلس خبر داد.
حسین میرزائی رئیس هیات تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه گفت: امیدوارم با توجه به اقدامات انجام پذیرفته در طی ماه های اخیر و با تداوم فعالیت های تیم های کارشناسی و حسابرسی این هیات ابعاد مختلف تخلفات صورت گرفته در این شرکت و ده ها شرکت وابسته به آن به صورت کامل شناسایی شده و ضمن ارائه گزارشی جامع به مجلس شورای اسلامی، زمینه اصلاح قوانین با هدف جلوگیری از تکرار این تخلفات در فولاد مبارکه و سایر بخش ها و شرکت های مشابه فراهم شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم افزود: همچنین با معرفی متخلفان به دستگاه قضایی حقوق تضییع شده میلیونها سهامدار و همچنین بیت المال، جبران شده و متخلفان به سزای اعمال خود می رسند.

وی یادآور شد: در طی ماه های اخیر به رغم برخی کارشکنی ها و تلاش برای ممانعت از اجرای مناسب فرایند تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه از جمله نامه نگاری های متعدد مدیر عامل این شرکت با نهادهای مختلف، موارد قابل توجهی به دست آمده که امید است با تداوم این فرایند و خصوصا بررسی در شرکت های وابسته ابعاد کامل مفاسد صورت گرفته شناسایی و برخورد مناسب با آن انجام پذیرد./

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات