امروز دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲

دوران طلایی وزارت صمت با حضور رزم حسینی

کد خبر: 995
زمان انتشار: ۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰ بعد از ظهر -
207 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین صبح امروز جلسه شورای مدیران گهرزمین با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

در این جلسه مدیرعامل گهرزمین با اشاره به تلاش ها و اقدامات جهادی آقای مهندس رزم حسینی وزیر صمت عنوان کرد: دوران تصدی ایشان در وزارتخانه صمت، دوران طلایی این وزارتخانه است.

درواقع تلاش های آقای رزم حسینی ماندگار و قابل تحسین می باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: درخشش این وزیر کرمانی در خصوص کارهای جهادی از جمله: تعیین تکلیف و آزاد سازی معادن غیر فعال، آزاد سازی گمرکات در بحث ورود ماشین آلات معدنی و موضوع انتقال آب خلیج فارس به صنعت و معدن ستودنی است.

مدیرعامل گهرزمین با اشاره به عملکرد قابل توجه وزیر صمت افزود: آزادسازی معادن غیرفعال، خود گام بزرگی در راستای توسعه و آبادانی صنعت و معدن کشور و فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری و اشتغال زایی است.

وی انتقال آب خلیج فارس را که در دوران وزارت آقای رزم حسینی صورت گرفت، بسیار حائز اهمیت و از طرح های بزرگ آبی و خاکی کشور اعلام کرد و گفت: این طرح موجب اشتغالزایی و نجات حیات کویر مرکزی ایران شد.

مدیرعامل گهرزمین در پایان، لازمه موفقیت در هر کاری را تلاش جهادی و برنامه ریزی در آن امور دانست.در این جلسه، مدیران مجموعه گهرزمین از اقدامات و فعالیت های جهادی وزیر صمت تقدیر و تشکر کردند.

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات