امروز یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲

دستیابی به ۵۲۰۰ میلیارد تومان سود خالص در سال ۹۹ در شرکت فولاد هرمزگان جنوب

کد خبر: 1337
زمان انتشار: ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۴ قبل از ظهر -
184 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد هرمزگان در سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد هرمزگان در سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه۱۳۹۹ روز چهارشنبه دوم تیرماه،   به ریاست غلامرضا طاهری به نمایندگی از شرکت فولاد مبارکه اصفهان  ودر محل سالن اجتماعات هتل همای بندر عباس و با حضور عطالله مدیر معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان ، مرتضی شبانی به عنوان ناظر از شرکت فنی و مهندسی مبارکه،  فاطمه سادات هاشمی فشارکی به عنوان عضو ناظر از صندوق سرمایه گذارب اختصاصی بازارگردانی توسعه فولاد مبارکه، و شرکت بهراد مشار به عنوان بازرس و حسابرس قانونی و در حضور نماینده سازمان بورس برگزار شد.

عطا معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در این نشست ضمن تاکید بر عملکرد موفق این مجموعه عظیم فولادی در سال ۱۳۹۹ و کسب رکوردهای متعدد در حوزه های مختلف تولید و فروش، این موفقیت ها را ناشی از تلاش کارگران دلسوز و مدیران جوان این شرکت دانست.
وی در ادامه بر تداوم روند رشد تولید در سال جاری در این شرکت فولادی، ابراز امیدواری کرد.
در این جلسه مقرر شد ۴۵۰ ریال به ازای هر سهم در بین سهامداران تقسیم شود.
همچنین موسسه حسابرسی دش و همکاران به عنوان بازرس اصلی و حسابرس و موسسه حسابرسی رازدار به عنوان بازرس علی البدل برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۰ انتخاب گردیدند،
در پایان روزنامه های دنیای اقتصاد و صمت نیز به عنوان روزنامه های رسمی شرکت معرفی شدند .

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات