امروز دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲

تعویق سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

کد خبر: 807
زمان انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵ قبل از ظهر -
71 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: بنا بر اعلام انجمن تولیدکنندگان فولاد، سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که قرار بود از ۴ تا ۶ خردادماه در هتل المپیک تهران برگزار شود، با عدم موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا به زمان دیگری موکول شد.

سید رسول خلیفه سلطانی دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با بیان این خبر گفت: علاوه بر پروتکل های بهداشتی متداول، تمهیدات دیگری هم برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در این رویداد ملی در نظر گرفته شده بود که از آن جمله می توان به امکان حضور مجازی در این جشنواره، بازدید مجازی از نمایشگاه و پخش زنده تلویزیونی جشنواره و نمایشگاه اشاره کرد اما با این اوصاف، ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن اعلام مخالفت خود با زمان برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در خردادماه، دلیل آن را نگرانی از حضور و ازدحام جمعیت با توجه به استقبال دوره های پیشین و علی رغم پروتکل ها و تهمیدات درنظر گرفته شده دانسته و به انجمن توصیه کرده برگزاری این رویداد را به تعویق بیاندازد.

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ادامه داد: بر این اساس و با توجه به اینکه سلامتی جامعه فولاد کشور در اولویت قرار دارد، تصمیم گرفتیم به توصیه ستاد مقابله با کرونا عمل کرده و ریسک سلامت شهروندان را بالا نبریم. لذا سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران را در اولین زمانی که وضعیت کنترل کرونا به پایداری نسبی برسد و مجوزهای لازم اخذ شود، به صورت ترکیبی (حضوری – مجازی) برگزار خواهیم کرد.

خلیفه سلطانی همچنین به مشارکت کنندگان در جشنواره و نمایشگاه اطمینان خاطر داد که ثبت نام آنها و جانمایی انجام شده غرفه ها در نمایشگاه ملی فولاد ایران تا زمان برگزاری این رویداد محفوظ باقی خواهد ماند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات