امروز جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲

تشریح جزئیات قرارداد شرکت چادرملو با ماشین‌سازی اراک

کد خبر: 757
زمان انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴ قبل از ظهر -
173 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی چادرملو جزئیات قرارداد این شرکت با ماشین‌سازی اراک را تشریح کرد. او معتقد است بر اساس این تفاهم نامه با تشکیل یک شرکت واحد و با حمایت وزارت صمت می‌توان نقش بسزایی در تامین ماشین‌آلات این مجتمع معدنی و صنعتی داشته باشیم.

تقی‌زاده افزود: با انعقاد قرارداد با شرکت ماشین سازی اراک به دنبال نوآوری در تولید ماشین آلات معدنی و صنایع معدنی هستیم.

او با اشاره به اینکه تحول و نوآوری در ماشین آلات معدنی و صنایع معدنی ضرورت دارد، بیان کرد: بر اساس این تفاهم نامه به دنبال آن هستیم که با تشکیل یک شرکت واحد و با حمایت وزارت صمت بتوانیم نقش بسزایی در تامین ماشین آلات این بخش داشته باشیم.

وی ادامه داد: با برگزاری جلسات درصدد هستیم تا از طریق مهندسی معکوس و طراحی داخل بتوانیم بهره برداری جدید از ماشین آلات معدنی را در دستور کار قرار دهیم.

به گفته او اگر وزارت صمت از این طرح حمایت کند، امیدوار خواهیم بود تا با تشکیل شرکت مشترک تجهیزات مورد نیاز بخش معدن را در داخل کشور تولید کنیم.

مدیر عامل شرکت چادرملو با بیان اینکه در این مسیر ضمن بهره گیری از متخصصین خارجی از پتانسیل فنی داخلی هم استفاده خواهیم کرد، تصریح کرد: در تولید ماشین آلات سنگین درتامین بخشی از قطعات و در کنار آن در مواقع لازم به متخصصین خارجی نیاز خواهد بود که امری بدیهی است.

تقی زاده افزود: مهم آن است که با طراحی و مهندسی معکوس بتوانیم به سمت بومی سازی ماشین آلات سنگین و (https://t.me/chadormalou_picture/49) نوآوری در خطوط تولید گام برداریم.

او در پایان گفت: در این مسیر افزون بر حمایت وزارت صمت به حمایت دیگر شرکت ها نیز نیازمند هستیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات