امروز شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تبریک رییس هیات مدیره فولاد خوزستان در پی رکورد شکنی تاریخی این شرکت

کد خبر: 3341
زمان انتشار: ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۵ قبل از ظهر -
173 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد : من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق بی‌تردید در زمانی که سرزمین ایران از تهدیدهای دشمنان به توانایی‌ خویش می‌اندیشد، افتخارآفرینی در عرصه صنعت می‌تواند دورنمای روشنی را به ملت ایران نوید دهد. در این راستا شرکت فولاد خوزستان در حالی که در سال جاری با انواع محدودیت‌های بین‌المللی و همچنین محدودیت در تامین انرژی […]

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

بی‌تردید در زمانی که سرزمین ایران از تهدیدهای دشمنان به توانایی‌ خویش می‌اندیشد، افتخارآفرینی در عرصه صنعت می‌تواند دورنمای روشنی را به ملت ایران نوید دهد.

در این راستا شرکت فولاد خوزستان در حالی که در سال جاری با انواع محدودیت‌های بین‌المللی و همچنین محدودیت در تامین انرژی برق روبرو بود، صرفا بر پایه نیروی انسانی خویش و با تمسک به اعتقادات قلبی توانست رکورد تاریخی ماهیانه (آبان ماه ۱۴۰۰ ) را در تولید انواع محصولات بر جای بگذارد.

در تبلور این عزم ملی، وظیفه خویش می‌دانم از مدیرعامل محترم و همه مدیران و کارکنان شریف مجموعه فولاد خوزستان و همچنین هیات مدیره محترم و سهامداران گرامی که همیشه یاری‌بخش تولید بوده‌اند، قدردانی و سپاسگزاری نمایم.

رجا واثق دارم ذیل رهنمودهای مقام معظم رهبری در اتکا به داشته‌های خویش، صمیمیت و یکدلی و عزم راسخ همه زحمت کشان ، روزهای روشن‌تری در انتظار شرکت فولاد خوزستان خواهد بود.

و من الله التوفیق
رضا طاهری
رئیس هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات