امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲

تبدیل آذربایجان شرقی به قطب دوم تولید فولاد در کشور

کد خبر: 1499
زمان انتشار: ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱ قبل از ظهر -
204 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در دو سال آینده استان به قطب دوم تولید فولاد در کشور تبدیل می شود.
حبیب امین زاده در نشست صاحبان صنایع شهرستان بناب اظهار داشت: آذربایجان شرقی قطب سوم فولاد کشور را در اختیار دارد و با توجه به برنامه ریزی که در حال انجام داریم، پیش بینی می شود با افزایش فازهای جدید ظرف دو سال آتی این استان به قطب دوم تولید فولاد در کشور تبدیل خواهد شد.

وی، با بیان اینکه در تلاش هستیم تا مانع خروج سرمایه گذاران بنابی و استانی از این استان باشیم؛ افزود: قطعاً ایجاد و توسعه واحدهای جدید نه تنها به ایجاد اشتغال و افزایش نقدینگی کمک می کند، به امنیت کشور نیز کمک می کند و تلاش ما این است که مسیر را برای توسعه فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی هموار کنیم.

رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی و همراهی مدیران شهرستان خاطرنشان کرد: در شاخصه های تولید و صادرات شهرستان بناب از شهرستان های مطرح و نمونه در استان و کشور است و این موفقیت در سایه همدلی به دست آمده و بنده این موفقیت را به تیم مدیریتی در شهرستان بناب تبریک عرض می کنم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات