امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲

بازدید مدیرعامل شرکت گل‌گهر از پروژه بیمارستان تخصصی فاطمه الزهرا (س) گل‌گهر

کد خبر: 457
زمان انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵ بعد از ظهر -
99 بازدید

 
ظهر امروز، مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به همراه تعدادی از معاونین و مدیران شرکت از پروژه بیمارستان تخصصی در حال ساخت این شرکت بازدید نمود.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مهندس ملارحمان در بازدید از پروژه بیمارستان تخصصی فاطمه الزهرا (س) گل‌گهر در جریان روند پیشرفت این پروژه و آخرین اقدامات انجام شده قرار گرفت و بر سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی آن تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت گل‌گهر با بیان اینکه پروژه بیمارستان تخصصی فاطمه الزهرا (س) توسط شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی احداث شده است، گفت: هدف گل‌گهر از ساخت این بیمارستان، ارتقا و احساس مسئولیت در قبال سطح سلامت و درمان شهروندان، بالابردن کیفیت خدمات در بخش درمان و رفع نیازها و کمبودهای درمانی شهرستان است که بر اساس مطالعه و نیازسنجی انجام شده با همکاری و مشورت متخصصان و مدیران بخش درمانی در حال ساخت و تکمیل است.

لازم به ذکر است، میزان پیشرفت فیزیکی پروژه بیمارستان تخصصی فاطمه الزهرا (س) گل‌گهر در حال حاضر ۷۷ درصد است و پس از افتتاح و بهره‌برداری ۶۰۰ فرصت شغلی مستقیم و یک‌هزار فرصت شغلی غیرمستقیم ایجاد خواهد نمود.

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات