امروز پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

انعقاد تفاهم نامه بین شرکت فولاد مبارکه و دانشگاه دامغان

کد خبر: 1860
زمان انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۱ قبل از ظهر -
111 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد:قرارداد پژوهشی تحقیق درباره ذخایر منگنز کشور بین شرک فولاد مبارکه و دانشگاه دامغان منعقد شد.
رییس دانشگاه دامغان گفت: عنوان این تفاهم نامه ” شناسایی و تحقیق در مورد ذخایر منگنز کشور و بررسی فنی اقتصادی امکان فرآوری و تولید فرو منگنز قابل مصرف در شرکت فولاد مبارکه “است.
عبدالعلی بصیری افزود: دانشگاه های بزرگ کشور مانند دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه تهران خواهان انعقاد این قرارداد پژوهشی بودند که در میان این دانشگاه های بنام ، دانشگاه دامغان توانست مسئولیت اجرای آن را برعهده بگیرد.
بصیری ارزش مالی این تفاهم نامه پژوهشی را پنج میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: در حال حاضر دانشگاه دامغان ۲۵ طرح پژوهشی برون دانشگاهی ارتباط با صنعت به ارزش ۲۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در دست اجرا دارد.
رئیس دانشگاه دامغان گفت: مجری اجرای طرح تفاهم نامه با شرکت فولاد مبارکه، نادر تقی پور از دانشکده علوم زمین شناسی دانشگاه دامغان است که پارسال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، وی را به عنوان عضو هیات علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت انتخاب کرده است.
دانشگاه دامغان بیش از چهار هزار و ۵۰۰ دانشجو دارد که در ۷۳ رشته و گرایش در هشت دانشکده تحصیل می کنند و ۱۶۲ عضو هیات علمی در این مجموعه فعالیت دارند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات