امروز پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

افزایش سرمایه شرکت فولاد مبارکه طی ماه های آینده و تخصیص ۴۰ تومان سود به ازای هر سهم فولاد مبارکه

کد خبر: 1883
زمان انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۲ قبل از ظهر -
236 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: اعضای مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد مبارکه بر افزایش سرمایه این شرکت طی ۳-۴ ماه آینده تاکید کردند.
امیر خرمی شاد، عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و توانمندی ایمیدرو در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد مبارکه پس از اعلام تصویب صورت های مالی این شرکت به اتفاق آرا، گفت: موضوعات مطرح شده از سوی اعضای مجمع، در عملکرد شرکت تاثیر مثبت خواهد گذاشت و با اقدامات توسعه ای، سهامداران منتفع خواهند شد.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصاد، علاوه بر گام های دولت برای توسعه امور زیرساختی (آب، برق ، گاز و …)، شرکت ها نیز باید در این زمینه سرمایه گذاری کنند.

تخصیص سود هر سهم به ۴۰ تومان

حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در این جلسه با اشاره به سود خالص ۳۸ هزار میلیارد تومانی این شرکت در سال ۹۹ گفت: موفقیت هر شرکت، به اجرای طرح های توسعه ای وابسته است و در صورت سرمایه گذاری نکردن در این زمینه، از بازار رقابت جا می ماند.
وی ادامه داد: با توجه به افق پیش روی شرکت و انتظار برای توسعه های بیشتر و نیز توسعه اشتغال به عنوان دغدغه نظام، ایجاب می کند گام های مناسبی برای توسعه این شرکت برداشته شود.
عظیمیان تصریح کرد: تعهد می کنیم طی ۳- ۴ ماه آینده، طی روال قانونی، فوق العاده افزایش سرمایه در مجتمع فولاد مبارکه انجام شود.
وی ادامه داد: سود هر سهم پارسال ۲۲ تومان بود که امسال به ۴۰ تومان افزایش یافت که مورد موافقت مجمع عمومی سالانه قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: ۱۰۰ میلیارد تومان برای کرونا و ۵۰ میلیارد تومان مسئولیت های اجتماعی اختصاص داده شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات