امروز یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

افزایش١٩۵درصدی سود هرسهم “کچاد”

کد خبر: 1363
زمان انتشار: ۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰ قبل از ظهر -
418 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: ‌‌شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۹۵ درصدی در سود هر سهم، افزایش ۲۷۲ درصدی در سود خالص و افزایش ۲۵۳ درصدی در سود عملیاتی داشته است.
‌‌شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با سرمایه ۵۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

‌‌شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دوره یاد شده، مبلغ ۱۷۰ هزار و ۹۳۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳ هزار و ۸۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۹۵ درصدی برخوردار است.

‌‌همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۲۵۱ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۱۶۵ هزار و ۹۷۶ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۱۶۵ هزار و ۳۹ میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

‌‌یادآوری می‌شود “کچاد” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ یک هزار و ۴۳ ریال و سود خالص را ۴۵ هزار و ۹۱۱ میلیارد و ۱۳۹ میلیون ریال قید کرده است.

‌‌همچنین شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با افزایش ۲۰۷ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۳ هزار و ۴۵ ریال و سود خالص را ۱۶۹ هزار و ۴ میلیارد و ۳۸۸ میلیون ریال اعلام کرده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات