امروز دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

افتتاح ۳ مرکز جدید واکسیناسیون کرونا با همکاری «سپاه صاحب الزمان» و «شرکت فولاد مبارکه»

کد خبر: 1764
زمان انتشار: ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴ بعد از ظهر -
196 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت از افتتاح ۳ مرکز واکسیناسیون کرونا در «خوراسگان» و «ملک شهر» و «رهنان» به درخواست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با همکاری سپاه صاحب الزمان و شرکت فولاد مبارکه خبر داد.
هادی نباتی نژاد، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در گفت وگویی اظهار کرد:  شرکت فولاد مبارکه همواره در شرایط سخت تلاش کرده است در قبال جامعه مسوولانه عمل کند؛ با شیوع کرونا این شرکت، تجهیز بیمارستان شهرستان های مبارکه و لنجان و تامین اکسیژن رایگان برای مراکز درمانگر کرونا را در راستای مسئولیت اجتماعی انجام داد که به ارتقا نظام سلامت، منجر شد.

وی افزود: در همین راستا در این هفته به منظور سرعت گرفتن واکسیناسیون کرونا و به درخواست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و ستاد استانی مقابله با کرونا، ۳ مرکز جدید «خوراسگان» و «ملک شهر» و «رهنان» با همکاری سپاه صاحب الزمان و شرکت فولاد مبارکه افتتاح می شود.

نباتی نژاد خاطر نشان کرد: بر اساس آمار اعلام شده تاکنون در اصفهان، ۴۹۰ هزار نفر یک دوز واکسن و ۱۳۴ هزار نفر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند و برای رسیدن به ایمنی جمعی ناگزیریم که روند واکسیناسیون شتاب بگیرد.

وی افزود: همچنین از آنجا که واکسن کووبرکت در مردادماه به تولید انبوه می رسد نیاز است که مراکز واکسیناسیون در استان اصفهان توسعه یابد تا هرچه سریع تر با ایمنی از طریق واکسیناسیون، اپیدمی کرونا کنترل شود.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به مسئولیت اجتماعی این شرکت گفت: مسئولیت اجتماعی به منزله چهارچوب اخلاقی شرکت فولاد مبارکه همواره در صدر امور قرار داشته است و این شرکت همواره سعی کرده تا در راستای امیدآفرینی و تقویت سرمایه های اجتماعی متعهدانه تصمیم های سنجیده ای اتخاد کند که نمود آن در ایفای مسئولیت های اجتماعی در ایام شیوع کرونا مشهود است.

نباتی نژاد با اشاره به تامین ۱۸ هزار تن اکسیژن رایگان در مراکز درمانگر تصریح کرد: در شرایطی که شرکت فولاد مبارکه متاثر از محدودیت های انرژی برق است، این شرکت با ایفای مسئولیت اجتماعی تامین روزانه ۶۰ تن اکسیژن رایگان بیمارستانها را تضمین کرده است که مجموع این فعالیت ها در حوزه کرونا مورد تقدیر وزیر بهداشت هم قرار گرفت.

وی با تاکید بر شتاب گیری روند واکسیناسیون کرونا برای مهار این اپیدمی و کنترل واریانت های این ویروس با واکسیناسیون گسترده گفت: با تولید انبوه واکسن تولید داخل و تعامل با سپاه صاحب الزمان درصدد هستیم در راستای مسئولیت های اجتماعی مراکز واکسیناسیون کرونا را توسعه دهیم تا ظرفیت تزریق روزانه واکسن کرونا در اصفهان افزایش یابد.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در خاتمه گفت: روز دوشنبه (۸ مرداد) مرکز واکسیناسیون با ۱۰ خط تزریق در دانشگاه خوراسگان و همچنین در روز چهارشنبه (۱۰ مرداد) مراکز واکسیناسیون کرونا در دانشگاه فرهنگ و هنر ملک شهر و مصلی نماز جمعه رهنان با حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان افتتاح می شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات