امروز شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲

احداث بزرگترین شهرک تخصصی صنعتی منطقه جنوب‌شرق کشور با اختصاص زمین این طرح آغاز شد.

کد خبر: 455
زمان انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳ بعد از ظهر -
150 بازدید

مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت گل‌گهر؛
شهرک تخصصی صنعتی گل‌گهر آغاز بکار کرد
احداث بزرگترین شهرک تخصصی صنعتی منطقه جنوب‌شرق کشور با اختصاص زمین این طرح آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مهندس جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت گل‌گهر با اعلام این خبر گفت: منطقه گل‌گهر، به‌عنوان‌ بزرگ‌ترین منطقه معدنی و صنعتی و قطب فولادی کشور شناخته می‌شود که زنجیره کامل فولاد از سنگ تا محصولات فولادی را در خود جای داده است و روز به روز شاهد توسعه و گسترش بیشتر این منطقه و تنوع در محصولات تولیدی هستیم.

مدیرعامل شرکت گل‌گهر افزود: بر این اساس یکی از مهم‌ترین مسائلی که در این زمینه بایستی به‌طور جدی در دستور کار قرار بگیرد، تامین و تولید قطعات مصرفی و موردنیاز کارخانجات صنعتی بزرگ مستقر در این منطقه است که از مدت‌ها پیش، طرح احداث شهرک تخصصی صنعتی در منطقه گل‌گهر در دستور کار قرار گرفت و با پیگیری‌های انجام‌شده توانستیم مجوز احداث بزرگترین شهرک تخصصی صنعتی منطقه جنوب‌شرق کشور با اختصاص زمین این طرح را بگیریم.

وی بیان کرد: کلیه اقدامات فنی، مهندسی و مدیریتی این طرح برعهده شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر است که این شرکت به‌عنوان شهردار منطقه گل‌گهر عمل می‌کند و شرکت‌های اصلی منطقه نیز سهامداران آن می‌باشند.

به گفته ملارحمان؛ بزرگ‌ترین شهرک تخصصی معدنی و صنعتی جنوب‌شرق در زمینی با بیش از ۵٠٠ هکتار در طرح جامع گل‌گهر با مشارکت شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی مستقر در منطقه گل‌گهر شروع به فعالیت نموده است و به‌زودی کارخانجات متعدد در این شهرک، فعالیت خود را شروع خواهند کرد.

وی با تشکر از مجموعه مدیریتی و پرسنلی این شرکت، اظهار امیدواری کرد؛ سرمایه‌گذاران از فرصت به‌وجود آمده استفاده نمایند و با هماهنگی با اداره صنعت، معدن و تجارت سیرجان و شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر به‌عنوان‌ متولی این شهرک صنعتی جهت اخذ مجوز اقدام نمایند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات