امروز جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲

اجرای طرح ملی واکسیناسیون در شهرستان لنجان با کمک‌ فولاد مبارکه

کد خبر: 1754
زمان انتشار: ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۱ قبل از ظهر -
130 بازدید
به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: مدیر شبکه بهداشت و درمان لنجان در حاشیه بازدید نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی از روند واکسیناسیون کرونا در مراکز تجمیع واکسیناسیون فولادشهر گفت: به دنبال اجرای طرح ملی واکسیناسیون در سطح کشور، شهرستان لنجان ۲ مرکز تجمیع واکسیناسیون را مورد بهره‌برداری قرار داد.

علی وحدتی در گفت‌وگویی افزود: شرکت فولاد مبارکه در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود و بنا بر درخواست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان و با موافقت مدیرعامل مجتمع فولاد سبا و حمایت مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، در آماده‌سازی و تجهیز مراکز واکسیناسیون شهرستان لنجان نقش قابل‌توجهی داشته است.

وی گفت: با کمک مجتمع فولاد سبا و فولاد مبارکه فضای بسیار مناسب فیزیکی برای ارائه خدمات واکسیناسیون به وجود آمد. تجهیزات و امکانات غرفه بندی انجام و هزینه قابل‌توجهی توسط فولاد مبارکه صرف اجرایی کردن طرح ملی واکسیناسیون در سطح شهر زرین‌شهر شد.

وحدتی تصریح کرد: این کمک موجب شد طرح واکسیناسیون در فضایی بسیار مناسب و بدون ازدحام جمعیت و در رفاه کامل برای شهروندان اجرایی شود.

وی ضمن قدردانی از کمک‌های مجتمع فولاد سبا و فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شاه‌کلید حل بحران کرونا واکسیناسیون است، امیدواریم با امکاناتی که فراهم شده با سرعت و دقت بیشتری برنامه ملی واکسیناسیون را در شهرستان به پیش ببریم.

شایان‌ذکر است حسین رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی، به‌منظور بازدید میدانی از روند واکسیناسیون کرونا از مراکز تجمیع واکسیناسیون فولادشهر و زرین‌شهر بازدید کرد.

مراکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان لنجان شامل ورزشگاه تختی (استخر تختی)، ورزشگاه ایثار، مرکز خدمات جامع سلامت، مرکز سده لنجان، مرکز باغشاد، مرکز ورنامخواست، مرکز چرمهین، مرکز باغبادران، مرکزچم یوسفعلی، مرکز حاجت آقا و مرکز کچوئیه است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات