امروز یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

بررسی طرح‌های با قابلیت اجرا در منطقه با مشارکت ایمیدرو

کد خبر: 632
زمان انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱ بعد از ظهر -
451 بازدید

به گزارش سایت تجارت ، معدن و فولاد: نماینده مردم لارستان در مجلس،گفت: طرح‌ها با قابلیت اجرا در حوزه انتخابیه با مشارکت ایمیدرو بررسی شد.

حسین حسین زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در  تشریح دیدار خود با مسئولان عالی استان فارس ، گفت: در این جلسه مقرر شد طرح‌های اولویت‌داری که قابلیت اجرایی دارد با مشارکت ایمیدرو در اختیار نماینده مردم جهت بررسی و پیگیری قرار گیرد.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز  در  مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: همچنین تعیین گردید دو اطلس معدنی حوزه انتخابیه بررسی شود و ظرفیت‌های مختلف ایجاد صنعت و اشتغال آن مورد مطالعه قرار گرفته و اقدامات لازم صورت گیرد.

وی  ادامه  داد:بهره‌مندی حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز از ظرفیت انتقال آب خلیج فارس به لامرد با مشارکت ایمیدرو از دیگر موضوعات مطرح شده توسط نماینده مردم در این جلسه بود.

حسین زاده افزود: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) به منظور رفع نیاز کشور به محصولات و فرآورده‌های معدنی با تاکید بر بهینه‌سازی نظام اقتصادی کشور در بخش معادن و صنایع وابسته و همچنین اعمال نظارت بر استفاده از ذخایر معدنی و بهره‌برداری صحیح و موثر از آنها درحال فعالیت است.

نماینده مردم لارستان  در پایان این نشست از مهندس ایزدی رئیس صمت فارس به جهت همکاری و مساعدت در انتصاب مدیر بومی برای اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گراش تشکر و قدردانی کرد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
تبلیغات
تبلیغات