امروز دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
در بیست و پنجمین سال رتبه بندی شرکت ها ی برتر ایران IMI-۱۰۰ اتفاق افتاد:

کسب رتبه اول شرکت های گروه خدمات بازرگانی توسط هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان

هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان در بیست و پنجمین سال رتبه بندی شرکت ها ی برتر ایران IMI-۱۰۰ در سال ۱۴۰۱، رتبه اول را از نظر شاخص درآمد فروش در بین شرکت های گروه خدمات بازرگانی کسب کرد.
کد خبر: 20245
زمان انتشار: ۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳ بعد از ظهر -
54 بازدید

به گزارش تجارت معدن و فولاد :  هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان در بیست و پنجمین سال رتبه بندی شرکت های برتر ایران IMI-۱۰۰ در سال ۱۴۰۱، رتبه اول را از نظر شاخص درآمد فروش در بین شرکت های گروه خدمات بازرگانی کسب نمود.

همچنین در رتبه بندی ۵۰۰ شرکت برتر ایران از نظر درآمد فروش، در مجموع هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان جایگاه هفتاد و نهم را به خود اختصاص داد.

شایان ذکر است؛ شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس رتبه اول، شرکت نفت خلیج فارس رتبه دوم،شرکت پالایش نفت بندرعباس در جایگاه سوم، فولاد مبارکه در جایگاه چهارم، شرکت سرمایه گذاری غدیر در رتبه پنجم، بانک ملت در رتبه ششم، گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در رتبه هفتم، شرکت ایران خودرو در رتبه هشتم، بانک رفاه در جایگاه نهم و شرکت سرمایه گذاری پارس آریان در جایگاه دهم در بین ۵۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفتند.

هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان در صنعت فولاد و صنایع مرتبط با آن، از طریق سرمایه گذاری و ایجاد شرکت های تولیدی در راستای زنجیره ارزش فولاد و حمایت از تولیدکنندگان کوچک و متوسط با تولید و توزیع مناسب محصولات فولادی از طریق اصلاح و توسعه نظام توزیع ایفای نقش می‌کند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات