امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شرکت ملی صنایع مس محقق ساخت؛

کسب درآمدی جذاب توسط “فملی”

شرکت ملی صنایع مس از فروش محصولات خود به درآمد ۱۲ هزار و ۶۵۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
کد خبر: 29185
زمان انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۹ قبل از ظهر -
27 بازدید

به گزارش تجارت معدن و فولاد :  شرکت ملی صنایع مس با سرمایه ثبت شده ۴۰ هزار میلیاردتومانی و ارزش بازار ۴۵۰ هزار و ۶۰۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری نشان داد که توانسته است در روند صعودی خوبی قرار بگیرد و هر ماه بتواند درآمد جذابی را به ثبت برساند.

کسب درآمدی جذاب توسط

میزان درآمدی که شرکت ملی صنایع مس در پنجمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، “فملی” از فروش محصولات خود به درآمد ۱۲ هزار و ۶۵۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۲۱ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۷۱ درصدی همراه بود، همچنین “فملی” میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۵ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۴۳ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

کسب درآمدی جذاب توسط

“فملی” در مردادماه ۴ میلیون ۳۸۱ هزار تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۱۰۳ هزار تن از محصولات تولیدی خود شد. مقدار فروش این شرکت نسبت به ماه گذشته با ۲ درصد افزایش روبه‌رو شد.

کسب درآمدی جذاب توسط

عنوان پرفروش‌ترین محصول ملی صنایع مس را در مردادماه محصول «کاتد» با ۶ هزار و ۳۸۴ میلیارد تومان یدک می‌کشد، میزان درآمدی که از فروش این محصول در پنجمین ماه از سال جاری به ثبت رسید تشکیل‌دهنده ۵۱ درصد از درآمد ماهانه به خود بوده، نرخ فروش این محصول با کاهش قیمت، به مبلغ ۳۷۲ میلیون تومان درازای هر تن رسید.

کسب درآمدی جذاب توسط

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات