امروز یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

رکورد تولید ۱۸ هزار و ۶۱۰ تن کنسانتره در معدن سنگان خواف

مدیرکارخانه کنسانتره‌سازی فولاد سنگان گفت: با تولید ۱۸ هزار و ۶۱۰ تن کنسانتره در روز رکوردی جدید در این شرکت صنعتی ومعدنی ثبت‌شد.
کد خبر: 18250
زمان انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵ بعد از ظهر -
226 بازدید

به گزارش تجارت معدن و فولاد :  محمد گلی پور مدیرکارخانه کنسانتره‌سازی فولاد سنگان با اعلام اینکه این میزان تولید، بالاترین میزان تولید کنسانتره تا کنون است گفت:تولید ۱۸ هزار و ۶۱۰ تن کنسانتره دریک روز با لطف خدا و همت مردانه باعث موفقیت به تولید بالاترین میزان تولید کنسانتره از ابتدای راه اندازی این شرکت معدنی تاکنون شده بود.

او افزود:کارخانه کنسانتره سازی فولاد سنگان، نخستین کارخانه پنج میلیون‌تنی واحد کنسانتره در شرق کشور است که در کورانتحریم‌ها و به دست متخصصان داخلی راه اندازی و به بهره برداری رسیده است.

مدیر کارخانه کنسانتره سازی ادامه داد:با وجود مشکلات جاری و قطعی برق در تابستان، این شرکت معدنی مصمم است با تولیدپایدار و با کیفیت در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال افرین، برنامه تولید ۳/۵ میلیون تن کنسانتره را محقق تا گامی ارزشمند در تولیدپایدار و مطمئن بردارد.

گفتنی است این شرکت دارای کارخانه‌های تولید گندله و کنسانتره سازی با ظرفیت تولید سالانه ۱۰میلیون تن در سال بوده که نقشی موثرو راهبردی در تامین پایدار مواد موردنیاز عظیم‌ترین فولادساز خاورمیانه «فولاد مبارکه» دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات