امروز سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲

اختتامیه هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی آغاز شد

هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی با هدف توسعه اقتصاد ملی و حمایت از نوآوری‌های داخلی به همت دفتر توسعه فناوری و نوآوریهای امروز صبح در دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد.
کد خبر: 21650
زمان انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶ بعد از ظهر -
53 بازدید

به گزارش تجارت معدن و فولاد :  ذوب آهن اصفهان با محصول ریل مترو ۵۴E1 در این جشنواره حضور دارد. در سال های گذشته محصولاتی از ذوب‌آهن اصفهان همچون ریل زبانه سوزن و آرک معدن به عنوان نوآوری برتر سال در این جشنواره معرفی شدند.

دبیر هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی در خصوص برگزاری جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی گفت: جشنواره نوآوری برتر ایرانی قصد دارد تا در هفتمین دوره برگزاری خود با شناسایی، انتخاب، ممیزی و احراز برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی در چهار بخش نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرآیند و نوآوری در کسب‌وکار، زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران حوزه صنعت و کسب‌وکار را فراهم آورده و از طریق شناخت نقاط قوت و قابل بهبود، به نهادینه کردن و بلوغ فرآیند‌های نوآوری در شرکت‌های ایرانی کمک کند.

ناطق افزود: بی شک توسعه و اشاعه فرهنگ تقدیر از نوآوران برتر می‌تواند ضمن توسعه اقدامات ارزشمند در این حوزه، زمینه ارائه محصولات و خدمات بهتر به هموطنان عزیزمان را فراهم آورد و در مرحله بعد، موجب توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، تقویت زیست‌بوم نوآوری کشور و راهگشای توسعه صادرات و کسب درآمد‌های ارزی از بازار‌های بین المللی نیز می شود.

جایگاه و اثرگذاری ویژه نوآوری‌های منتخب، تمرکز بر نوآوری‌های مشتری‌محور و تمرکز بر محتوای بومی نوآوری‌ها جزو رویکرد‌های اساسی جشنواره است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات